PROXIMITY KART

Uzun yıllardan bu yana Personel Devam Takip Sistemlerinde (PDKS) geçiş kontrol sistemlerinde kullanılan basit , kolay kullanıma sahip, en popüler ve en ekonomik Read-Only RFID kart. TK4100 en temel tip Read-Only, 125 kHz RFID kart olup Geçiş Kontrol, PDKS vb. tanımlama sistemlerinde kullanılan benzersiz seri numarasına sahip akıllı karttır. Göstergeç kart olarak da bilinir.


Proximity Kart Geçiş Sistemlerinde Kullanılan Temassız ve Akıllı Bir Karttır.

Proximity kart geçiş sistemlerinde kullanılan akıllı bir karttır. Kredi kartı boyutlarında ve kalınlığında olan proximity kartların her iki yüzüne de termal baskı yapılabilmektedir. Sürtünmeden etkilenmez. Personel geçişlerinin seri ve sorunsuz sağlanmasını mümkün kılar. Proximity kartın kart okuyucuya fiziksel temas etmesine gerek yoktur. Proximity kartların etki alanı 0-10 cmdir. Proximity kartları ile cüzdandan, cepten, çantadan rahatlıkla okutma yapabilirsiniz. Proxy kart olarak da tanımlanan bu kartların maliyeti oldukça ucuz olup her türlü işletme için cazip gelmektedir. proximity kart fiyatlarımızı öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz 0212 909 5565

proximity kart fiyatları, 1000 Adet proximity kart fiyatı proximity kart imalatı proximity kart hakkında bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz. Proximity Kart fiyatları adet ve baskı çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Proximity Kart üreticisi Firmamızdan teklif isteyebilirsiniz.

Proximity Kart Teknik Özellikleri

Firmamız mifare / fudan / mango marka mifare kartların üretimini yapmaktadır.

Baskılı ve baskısız olarak kart siparişlerinizi

hızlı ekonomik ve yüksek baskı kalitesi ile ISO standartlarında üretmekteyiz.

Ücretsiz kart numunesi alarak kalitemizle tanışmak için satış temsilcilerimizi aramanız yeterli.

​​​​​​​Proximity kart fiyat teklifi ve şartname ihtiyaçlarınız için 0212 909 5565 den bilgi alabilirsiniz.