Kartlar

Kartofis özel ve kamu kuruluşlarına, akıllı kartlar,  kart okuyucular, kart yazıcılar, sarf malzemeleri satışı ile teknik destek ve özel projeler konusunda ürün ve hizmet sağlamaktadır. Geniş bir ürün portföyü ile Akıllı Kartlar, Plastik Kartlar, kart aksesuarları, Kart Baskı Makineleri, Sarf Malzemeleri,  Kartlı Geçiş Sistemleri, Turnike – Bariyer Sistemleri, Personel Devam Kontrol Sistemleri konularında faaliyet gösteren Egebiltek ayrıca proje bazında anahtar teslimi okul otomasyon ve E- Kampüs çözümleri sunmaktadır.  PVC ve akıllı kartlarının basımı konusunda yüksek kapasiteli bir üretim merkezine sahip olan firmamızda müşteri odaklı, hızlı ve kaliteli hizmet çalışma prensibi olarak belirlenmiştir.

 

Manyetik Şeritli Kartlar

Manyetik şeritlerin en iyi bilinenleri otomatik para çekme makinalarında (ATM)ve satış noktası (POS) terminallerinde kullanılan kredi ve bankamatik kartlarıdır. Manyetik şeritler ayrıca emniyet altındaki binaların, otel odalarının ve diğer tesislerin giriş kontrolü için de kullanılmaktadır. Diğer kullanımları ise , personel tanımlaması, eğlence park ve oyunları, üretim kontrolü, transit bilet alma ve satma makinalarıdır. Egebiltek ihtiyaçlarınıza uygun tüm manyetik bantlı kartların üretimini yüksek kapasiteli kart üretim tesisinde ISO standartlarında Bilgi Güvenliği yönetim sistemi (ISO 27001) ile üretimini yapmaktadır.

Kart Çeşitleri


Baskılı barkodlu kart siparişleriniz ekonomik ve kaliteli olarak en hızlı şekilde barkodlu kart üretim tesislerimizde üretilerek gönderilmektedir.

Plastik Kart

Barkodlu Kart

Manyetik Bantlı Kartlar

Mifare Kartlar


Proximity Kart

5577 Atmel Kart